ul. Wrocławska 146 A
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. 695 92 92 63
przychodnia@labek.com.pl

O nas

Zapraszamy do naszej przychodni z Twoim czworonożnym przyjacielem. W pełnej troski atmosferze pomożemy we właściwym rozwoju Twojego pupila oraz otoczymy go opieką profilaktyczną i leczniczą przez całe jego życie. Jeżeli coś Cię niepokoi, masz jakiekolwiek pytanie, możesz do nas zadzwonić lub napisać e-mail przychodnia@labek.com.pl
Nasza przychodnia wyposażona jest w 2 gabinety przyjęć, gabinet zabiegowy, laboratorium analityczne i salę operacyjną. W trosce o komfort naszych pacjentów poszerzyliśmy zakres usług o salon pielęgnacji psów i kotów.


W trosce o zdrowie naszych pacjentów stale uczestniczymy w szkoleniach i kursach, aby wciąż podnosić nasze kwalifikacje. Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości i wciąż inwestujemy w nowe urządzenia w celu jeszcze dokładniejszej i szybszej diagnostyki schorzeń Państwa pupili.


Ukończyliśmy Wydział Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu
(obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) w 2002 r. Jednym z naszych wspólnych marzeń było utworzenie profesjonalnej przychodni dla zwierząt świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Cel ten zrealizowaliśmy w marcu 2010 roku, ponieważ wtedy zaczęła działalność nasza Przychodnia "LABEK".

Dlaczego tak się nazwaliśmy? Otóż 11 listopada 2004 roku zamieszkała z nami suczka Fiona, należąca do rasy labradorów, w skrócie nazywanych przez miłośników rasy labkami. Od tego momentu Fiona stała się ukochanym domownikiem i naszym przyjacielem.